Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Moja rodzina żyje za niespełna 700 zł miesięcznie\"

Utworzony przez de-pass, 5 kwietnia 2012 r. o 20:49 Powrót do artykułu
Gość napisał:
jedno piwko wyznacznikiem bogactwa, myśl to nie boli, uwierz mi
boli mnie bo sam zarabiam 800 zł nie mam dzieci na utrzymaniu i nie stac mnie np na ubrania ze znaczkiem co do piwa to normalny człowiek nie robi zdjec z piwem i nie wstawia je na portale społecznościowe chwaląc sie jaki to on nie jest wspanialy pijac piwo na ławce, dla mnie to oznaka braku dowartościowania się która często dotyczy ludzi z marginesu. żenada i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sakinitram napisał:
Zamieniłbyś się z ta Panią? Zapewne NIE więc daruj sobie swoje zawszone, buraczane i puste przemyślenia i nie wypisuj ich publicznie bo i tak każdy wie, że jesteś pustym idiotą więc niepotrzebnie to udowadniasz...
Ktoś napisał mądrze, a przede wszystkim grzecznie, a Ty od razu musisz komuś ubliżać. Gratuluję! Zgadzam sie z opinią, że jak ktoś wyciaga ręce po pieniądze innych pracujących ludzi, mógłby zachować trochę godności, a nie upubliczniać takie zdjęcia - kobieta się "lansuje", "wozi", pokazuje, pozuje, a z drugiej strony prosi innych o pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAk to jest? Mąż 7 lat nie żyje, ale najmłodsze dziecko ma lat 6 ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
JAk to jest? Mąż 7 lat nie żyje, ale najmłodsze dziecko ma lat 6 ????
może to samozapłodnienie było http://portalwiedzy.onet.pl/39759,,,,samozaplodnienie,haslo.html Samozapłodnienie Dodaj do notesu Biologia Samozapłodnienie, u zwierząt obojnaczych i pasożytów to zapłodnienie komórki jajowej przez plemnik pochodzący z tego samego organizmu (u obojnaków często zjawisku temu zapobiega protandria czyli wcześniejsze dojrzewanie plemników niż komórek jajowych). U roślin samozapłodnienie to synonim samozapylenia. Zobacz również: Obojnactwo, Autogamia Inne na ten temat: Kojarzenie krewniacze, Samopłodność, Samopylność, Autogamia, więcej » NIE NIE NIE TO NIE MOŻE BYĆ TO - TU O PASOŻYTY CHODZI :] !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczyłem artykuł i myślę biedna babka, ale gdyby się wzięła w garść to by ogarnęła pieniądze. Sam jestem tego dobrym przykładem 20lat (a wyjeżdżam 3 razy w roku na 3 miesiące i nie narzekam a też mam 3 dzieci i żonę na utrzymaniu) Powiem szczerze że też żyliśmy za niecałe 1200zł ale w czas się ogarnąłem zrobiłem głupią licencje na wózek i teraz mogę zapewnić godne życie moim dzieciom. Co prawda nie ma mnie w domu zbyt często ale wracam i w tym roku mam przerwę z wyjazdami i zdaję mature, mam zamiar pójść na studia zaoczne i pracować w Polsce lub na stałe wyjechać z całą rodziną za granicę! Więc jak się chce i ma się motywacje (dla mnie są to moje dzieci) to NA PRAWDĘ można wszystko~! A co do tego całego facebooka to na prawdę babka nie wygląda na biedną. Znam biedniejsze rodziny i mamusia w takiej rodzinie nie ma czasu na słitaśne foteczki tylko przy każdej okazji zapie*dala do roboty (sprzątanie) Nie chciało się uczyć to teraz lipa. Ogarnij się dziewczyno bo jeszcze kawał życia przed TOBĄ! Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
JAk to jest? Mąż 7 lat nie żyje, ale najmłodsze dziecko ma lat 6 ????
co prawda u kobiety ciąża nie trwa tyle co u słonia, ale wystarczająco by zaorkrąglając do pełnych lat, taka sytuacja była możliwa. wychodzi na to, że mąż zmarł zaraz po tym, jak zaszła w ciążę. myślenie nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci co pisza te głupie kometarze sa bardzo tępi. ciekawe czy ty lub ta w tej sytuacji byscie byli inni. ja uwazam ze 300 tys. powinna kobieta dostac tak jak ci po smolensku, z tym ze ci co maja kase to dostana jeszcze wiecej a ci co jej nie mieli nie dostana prawie nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ŻYDOKOMUNA was wykończy,co wy na to ????? Czy dacie się tak okrutnie DOIĆ ????
Z tresic Twojego wpisu wnioskuje, ze nie masz zadnych szans na prace w ministerstwie! Takie stanowiska wymagaja nie tylko IQ na poziomie znacznie przekraczajacym srednia wysokosci trawy na boisku pilkarskim, ale rowniez minimum kultury osobistej i poczucia smaku. Na marginesie dodam, ze za 6 tys. nie poszedlbym do pracy, bo szkoda byloby mi wstawac rano. Nie mam jeszcze pelnego wyzszego wyksztalcenia, ale bardzo dobra znajomosc zarowno j.angielskiego, jak i niemieckiego z powodzeniem wykorzystuje w zyciu codziennym i ....zarabiam wiecej niz srednia w ministerstwach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
zobaczyłem artykuł i myślę biedna babka, ale gdyby się wzięła w garść to by ogarnęła pieniądze. Sam jestem tego dobrym przykładem 20lat (a wyjeżdżam 3 razy w roku na 3 miesiące i nie narzekam a też mam 3 dzieci i żonę na utrzymaniu) Powiem szczerze że też żyliśmy za niecałe 1200zł ale w czas się ogarnąłem zrobiłem głupią licencje na wózek i teraz mogę zapewnić godne życie moim dzieciom. Co prawda nie ma mnie w domu zbyt często ale wracam i w tym roku mam przerwę z wyjazdami i zdaję mature, mam zamiar pójść na studia zaoczne i pracować w Polsce lub na stałe wyjechać z całą rodziną za granicę! Więc jak się chce i ma się motywacje (dla mnie są to moje dzieci) to NA PRAWDĘ można wszystko~! A co do tego całego facebooka to na prawdę babka nie wygląda na biedną. Znam biedniejsze rodziny i mamusia w takiej rodzinie nie ma czasu na słitaśne foteczki tylko przy każdej okazji zapie*dala do roboty (sprzątanie) Nie chciało się uczyć to teraz lipa. Ogarnij się dziewczyno bo jeszcze kawał życia przed TOBĄ! Pozdro
Sorry, ale ty wyjeżdżasz, to raczej martwa zona w grobie wtedy dziećmi sie nie zajmuje, czyż nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podwyzszyć premie za stadion spieprzony , podnieść uposażenie w spółkach skarbu państwa a hołocie zabrać zasiłki, upowszechnić umowy śmieciowe, a co , nieroby jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna jest, mogę się nią zaopiekować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te brednie, oglądam ten profil tej pani, widze że pani ma siostre o tym samym nazwisku co ta pani. Czyzby to siostra zmarłego męża? Widać ze nasza bohaterka pochodzi z marginesu społecznego. Ciuchy oczywiście mozna kupić w taniej odzeiezy ale takie to chyba na nowej dostawie? A tam juz nie są po pare zł, wiem bo sama kupuję. Jesli jest naprawdę taka biedna to dlaczego wybiera butelkę piwa zamiast chleba dla dzieci? Cena taka sama. Nie wiem w jaki sposób żyje za te niecałe 700 zł. Myslę że trochę kłamie. Albo nie je wraz z dziecmi, nie myje się, nie posyła dzieci do szkoły, nie opłaca czynszu, prądu , gazu. ? Robiąc opłaty, kupując jedzenie i inne pierdoły, te ciuchy, fryzjer . Nie da się prosze pani . Więc jeśli liczyła pani na darmowy makaron to mysle że ktoś podrzuci. Do pracy moze pani isc. Na portalu Niania niech pani umieści swój profil aby nie te zdjęcia co na facebuku , bo zrobi pani złe wrazenie. Podobne dochody jak pani ma wiele osób i myśle że nie pędzą do gazety z tym. A to zdjęcie w Dzienniku jest żałosne biedna bidulka , przetłuszczone włoski, ciapki ,krzywe nózki. Nawet jakbym nie obejrzała profilu pani na facebuku to grosika bym pani nie dała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sponsor napisał:
fajna jest, mogę się nią zaopiekować
Może i fajna ale sie nie myje, nie ma ciepłej wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm jewj profil calkiem ciekawy ale jednak mnie nie przekonal do jej biedy .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety czytając taki aktyruł nie jest mi przykro , smutno 30% nas żyje w skrajnym ubustwie kolejne 30% zyje z dnia na dzień ledwo wystarcza na jedzenie nie mówiąc juz o innych aktykułach ubraniach czy świętach pracy nie ma a jak już jest to za marny grosz że nawet ciężko zeby na dojazd do tej pracy wystarczyło. Jestem oburzony skąd wy bierzecie tych ludzi czemu historię tej pani musimy poznać a innych sie zlewa zrobić dział Bieda i wrzucać tam wszystkich którzy nie mają na jedzenie a nie wyszukiwać 1 rodzinke i robić wilekie hallo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa osoba wystrojona jak? skąd na wszystko ma przecież nie ma na leki wyciuchana ja pierdo.. to ja zarabiam 2.5 tys i moje dzieci nie są tak ubrane ani ja z żoną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weszłam na profil tej Pani na faceeboku i jedno jest pewne i widać to na zdjęciach: BARDZO KOCHA SWOJE DZIECI !!!!!!!! I to zdjęcie z lodówką w tle z napisem "Nie otwierać bez mamusi". Jak wy to piszecie: "menelówa" by miała w du*** opiekę nad dziećmi i na pewno nie taki napis byłby na lodówce tylko np. "************ ****** lodówki" Poza tym ładna i zadbana z niej dziewczyna Są zdjęcia z pracy w piekarni więc nie piszcie, że pasożyt, bez przesady... Miała pracę a teraz może nie może znaleźć. Kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam nie całe 3 tys na trzy osoby po opłaceniu rachuków zostaje mi troszke ponad 1 tys zł oboje z męzem pracujemy , nie stać nas na wile . Nie kupuje markowych ciuchów, Jest wiele takich rodzin, o wszystkich Dziennik napisze? Pani czeka na mieszkanie socjalne,zapewne na Grygowej. Tam też nie będzie pewnie płacić za mieszkanie bo z czego. Pasożyt , Najstarszy syn niech moze roznosi ulotki? Pani przy szescioletnim dziecku moze isć do pracy . 600 zł zarobi , ale nie bedzie wyciągać reki po cudze pieniądze. Ja też nie wierze w tą biedę rodzinną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Doroto i po co to pani było? Z dzieci w szkole się pośmieją, a mozna było na piwko poleciec z przyjacielem a nie do gazety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Czytam te brednie, oglądam ten profil tej pani, widze że pani ma siostre o tym samym nazwisku co ta pani. Czyzby to siostra zmarłego męża? Widać ze nasza bohaterka pochodzi z marginesu społecznego. Ciuchy oczywiście mozna kupić w taniej odzeiezy ale takie to chyba na nowej dostawie? A tam juz nie są po pare zł, wiem bo sama kupuję. Jesli jest naprawdę taka biedna to dlaczego wybiera butelkę piwa zamiast chleba dla dzieci? Cena taka sama. Nie wiem w jaki sposób żyje za te niecałe 700 zł. Myslę że trochę kłamie. Albo nie je wraz z dziecmi, nie myje się, nie posyła dzieci do szkoły, nie opłaca czynszu, prądu , gazu. ? Robiąc opłaty, kupując jedzenie i inne pierdoły, te ciuchy, fryzjer . Nie da się prosze pani . Więc jeśli liczyła pani na darmowy makaron to mysle że ktoś podrzuci. Do pracy moze pani isc. Na portalu Niania niech pani umieści swój profil aby nie te zdjęcia co na facebuku , bo zrobi pani złe wrazenie. Podobne dochody jak pani ma wiele osób i myśle że nie pędzą do gazety z tym. A to zdjęcie w Dzienniku jest żałosne biedna bidulka , przetłuszczone włoski, ciapki ,krzywe nózki. Nawet jakbym nie obejrzała profilu pani na facebuku to grosika bym pani nie dała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...